Як аграріям залучити довгі та дешеві гроші з країн ЄС? Перший спільний вебінар Юридичної групи EUCON та ProAgro - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Як аграріям залучити довгі та дешеві гроші з країн ЄС? Перший спільний вебінар Юридичної групи EUCON та ProAgro

Як аграріям залучити довгі та дешеві гроші з країн ЄС? Розібравши приклади з досвіду співпраці з Польщею, українські та польські експерти відповіли на це та інші питання протягом спільного вебінару Юридичної групи EUCON та ProAgro, який відбувся у межах GroupGrain Storage Forum “Elevator-2021”.

[:]Адвокат, керуючий партнер EUCON Ярослав Романчук, адвокат, керівник Варшавського офісу EUCON Андрій Романчук, керівник економічного відділу Посольства України у Польщі Ігор Баранецький та експерт відділу продажу торговельного фінансування Bank Gospodarstwa Krajowego Фелікс Коберскі розповіли слухачам про види сприяння та підтримки українському бізнесу при виході на ринок Польщі, про “домашню роботу”, яку потрібно виконати власнику бізнесу, щоб отримати доступ до фінансових ресурсів та про інші теми, про які ви можете дізнатись, переглянувши відеозапис вебінару.
ТАЙМ-КОДИ:
00:01 – Привітання учасників від керуючого партнера ProAgro Group Олега Клименка
07:21 – Слово модератора та представлення спікерів
10:15 – Ігор Баранецький: способи сприяння та підтримки українського бізнесу щодо виходу на ринок Польщі; економічна співпраця України та Польщі
24:36 – Ярослав Романчук: чи насправді досяжні фінансові ресурси країн ЄС та Польщі, зокрема, для фінансування будівництва елеватора?
46:24 – Андрій Романчук: каталог фінансових інструментів Республіки Польща
01:00:38 – Фелікс Коберскі: як українським аграріям стати бенефіціарами фінансування від польського державного банку BGK?
01:30:32 – Відповіді на запитання

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ

Зв’язатися з нами

Надіслати запит