Ярослав Романчук став спікером V Міжнародної конференції Intermodal 2023 - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Ярослав Романчук став спікером V Міжнародної конференції Intermodal 2023

11-13 вересня 2023 року у Варшаві проходить V Міжнародна конференція Intermodal 2023, яка цього року присвячена інтермодальним перевезенням в інтеграції транспортних систем України до Європейського Союзу.

Ярослав Романчук, керуючий партнер Юридичної групи EUCON,  президент Асоціації українського бізнесу в Польщі, в перший день конференції презентував учасникам заходу книгу «Бізнес-право України для польських інвесторів»,  яка стане корисним порадником для польських підприємців, які мають намір виходити на український ринок.

Також Ярослав долучився до обговорення в панелі, присвяченій інтермодальним перевезенням в інтеграції залізничних транспортних систем України з ЄС .

У своєму виступі він розповів як війна вплинула на вантажні перевезення, з якими викликами зіштовхнувся ринок вантажних перевезень та як були переорієнтовані експортні вантажопотоки з України.

Зокрема спікер зазначив, що портовий комплекс України щорічно обробляв 160 мільйонів тонн вантажів, з яких приблизно 120 мільйонів тонн йшли на експорт, але з початком війни країна-агресор фактично заблокувала роботу морських портів України в Чорному та Азовському морях. «Тому альтернативними шляхами для експорту залишаються  сухопутні переходи. «Укрзалізниця» оперативно переорієнтувала експортні вантажопотоки в напрямку західних кордонів, наразі працює 14 прикордонних переходів.  Задля покращення пропускної здатності залізничних переходів у 2023 році «Укрзалізниця» збільшила частку інтермодальних перевезень та згідно з «Програмою розвитку залізничних станцій та переходів, що межують з країнами Європейського Союзу на 2022-2025 роки» заплановано збільшення кількості залізничних прикордонних вантажних переходів до 19. Також заплановано відновлення європейської колії на території України шириною 1435 мм.», – додав Ярослав Романчук.

У форумі взяли участь найвідоміші польські фахівці, а також представники компаній з Польщі та України, які спеціалізуються у даному напрямку.

Організатор заходу Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP.

Захід проходить під патронатом Асоціації українського бізнесу в Польщі. 

 

 

Зв’язатися з нами

Надіслати запит