Перша зустріч українських медиків із бізнесом: EUCON та АУБП започаткували нову серію заходів для створення нового діалогового майданчику - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Перша зустріч українських медиків із бізнесом: EUCON та АУБП започаткували нову серію заходів для створення нового діалогового майданчику

EUCON Legal Group спільно із Асоціацією українського бізнесу в Польщі ініціювали нову серію заходів із підтримки бізнесу. 16 липня у Варшаві панельною дискусією на тему «Доступ до медичних послуг у Польщі» стартувала Перша зустріч українських медиків із бізнесом.

Спікерами заходу стали: професор, д.мед.н., лікар-гастроентеролог Галина Соловйова, лікар-акушер-гінеколог Юрій Федунів, лікар-ревматолог, к.мед.н. Ірина Найштетік, лікар-стоматолог Анна Мельник, лікар-дерматолог Мар’яна Федунів, регіональний менеджер Liki24/Lab24 Віктор Кривда. Модерували зустріч адвокат, керуючий партнер EUCON Ярослав Романчук та адвокат, партнер EUCON, керівник Варшавського офісу Андрій Романчук.

Захід розпочався з привітального слова від організаторів, які окреслили основну мету  серії зустрічей – налагодження конструктивного діалогу та ефективної комунікації між медиками та бізнесом, а також привітання від Першого секретаря Посольства України у Польщі, що підтримало захід, Ольги Марчук.

Головним предметом обговорення стало питання доступу до професії лікаря в Польщі очима іноземних фахівців. Зокрема, лікарі поділились власним досвідом, а також озвучили реальні перспективи для українських лікарів в Польщі.

Не менш важливим є також аспект доступу до медичних послуг в Польщі очима українського лікаря: медики детально розповіли учасникам дискусії про особливості процедури запису до лікаря, отримання направлення до лікарів з різними спеціалізаціями, системи страхування та рефундації від держави коштів, витрачених на медичні послуги та ліки.

У контексті вимушеною масової релокації українців до Польщі, спричиненої війною в Україні, нагальним стало питання поточної ситуації з доступом до медицини в Польщі для тих, хто отримав статуси тимчасового захисту або біженця.

Учасники зустрічі також здійснили порівняльну характеристики між системами охорони здоров’я в Україні та Польщі у контексті кращого розуміння механізмів отримання медичних послуг.

Перед підбиттям підсумків панельної дискусії підприємці мали змогу поставити запитання спеціалістам та отримати вичерпні експертні відповіді.

Панельна дискусія «Доступ до медичних послуг у Польщі» започаткувала низку зустрічей з українськими медиками, успішно зарекомендувавши себе як важливу платформу для поліпшення діалогу між медиками та підприємцями, тож організатори анонсували майбутні тематичні заходи. Stay tuned with EUCON!

Зв’язатися з нами

Надіслати запит