Перший Юридичний Форум ЄС-СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО 2023 - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Перший Юридичний Форум ЄС-СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО 2023

25-26 травня у Варшаві відбудеться Перший Юридичний Форум ЄС-СХІДНЕ ПАРТНЕРСТВО.

Юридичний форум ЄС – Східне Партнерство – це сучасна комунікаційна платформа, створена в 2022 році як новий майданчик для конструктивного діалогу партнерів юридичних фірм, керівників юридичних департаментів компаній та фахівців з розвитку бізнесу, маркетингу і просування юридичних послуг з Європи, країн Східного партнерства, Центральної Азії та Кавказу. Захід відбувається щорічно у Варшаві наприкінці травня.

Активна підготовка до першого Форуму тривала протягом року, але військова агресія росії проти України, яка шокувала весь світ, стала каталізатором і причиною кардинальних змін щодо перспектив співпраці країн Сходу та ЄС в контексті міжнародної співпраці, тож першу зустріч було присвячено перспективам реактивації економічної трансформації в новій реальності.

Результати Першого юридичного форуму ЄС-Східне партнерство, що відбувся у Варшаві 26-27 травня 2022 року:

 • 2 робочих дні;
 • 11 сесій;
 • 19 країн;
 • 80 спікерів;
 • 150 учасників.

У межах наступного нашого форуму топ-спікери сфокусуються на обговоренні поточного стану та перспектив розвитку транскордонної торгівлі крізь призму економічних кризових зламів, санкцій, бар’єрів та пошуку ключових методів реактивації економічної трансформації та розвитку юридичного ринку в новому світі.

Протягом форуму ми обговоримо:

 • Як ефективно співпрацювати бізнесу з країн ЄС, Східного партнерства, Азії та Кавказу у межах актуальних політичних та економічних реалій?
 • Якими є глобальні наслідки запровадження санкції проти Росії та Білорусі для міжнародного ринку?
 • Як компенсувати збитки бізнесу, спричинені військовою агресією росії проти України, за рахунок арештованих та конфіскованих активів, які знаходяться закордоном та належать суб’єктам російської федерації?
 • Як притягнути до кримінальної відповідальності військових злочинців в межах нового міжнародного правопорядку?
 • Як знайти нових партнерів і постачальників?
 • Які нові механізми правового регулювання слід запровадити в умовах актуальної економічної кризи?
 • Які зміни очікують на юридичний ринок?
 • З якими новими викликами зіткнуться партнери юридичних компаній щодо управління юридичним бізнесом та людським капіталом?

Хто братиме участь?

Форум об’єднає партнерів найбільших юридичних фірм з Європи, Азії та Кавказу, визнаних юристів, що працюють на міжнародному ринку, керівників внутрішніх юридичних департаментів, експертів з розвитку бізнесу, спеціалістів з PR та юридичного маркетингу, а також з фінансів та рейтингів.

Приєднуйтесь і ви!

Мета форуму:

Наш захід покликаний допомогти відновити ділові відносини у нових та складних геополітичних та економічних умовах.

Чому варто відвідати захід?

25 та 26 травня Варшава стане серцем правового ринку та міжнародного діалогу!

На вас очікують активні обговорення, конструктивні та жваві дискусії, networking та B2B зустрічі, а також актуальна практична інформація від топ-спікерів, яка допоможе вам знайти правильні рішення у новій економічній реальності та встановити ділові відносини з іноземними партнерами.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит